Слов'янськ вперше за два роки закупить квартири для переселенців: Що відомо

depo.ua

Востаннє Слов'янськ закупав квартири для переселенців у 2019 році. Це були 10 двокімнатних службових квартир для переселенців, які надавали на рік без сплати оренди.

Як повідомив голова ВЦА Вадим Лях, цьогоріч на закупку квартир для переселенців місто отримало субвенцію в 10,5 млн грн з державного бюджету. Ще 4,5 млн. у рівних частках надають обласний та місцевий бюджети.

За його словами, їх отримають переселенці, які претендують на житло із фонду для тимчасового проживання. Квартири будуть однокімнатні, дво- та трикімнатні.

"Це так зване тимчасове житло. Його не можна продати чи приватизувати, воно перебуває у комунальній власності. Наразі у Слов'янській ВЦА вже працює спеціальна комісія, яка займатиметься перевіркою та придбанням житла. Воно має відповідати певним умовам щодо ремонту та документації", - додав Лях.

Він зазначив, що якщо громадяни мають пропозиції щодо продажу квартир, вони можуть звертатися до управління комунальної власності за телефонами: (06262)2-44-95; 095-512-60-93 до наступного понеділка, 29 листопада.

Нагадаємо, у Краматорську 17 родин переселенців - це 55 людей з окупованого Донбасу, отримали власне житло. Завдяки надзвичайній кредитній програмі від Європейського інвестиційного банку повністю реконструйовано будівлю старої школи і переоблаштувано її під багатоквартирний будинок. Тепер тут 15 однокімнатних і 2 двокімнатні квартири, всі вони з ремонтом і необхідним комплектом меблів і техніки.