Маріуполь боротиметься за звання культурної столиці Європи

depo.ua

Критерії та умови конкурсу розміщено на офіційному сайті Українського культурного фонду. Переможці програми можуть претендувати на статус культурної столиці Європи.

Грант на реалізацію проєктів виділив Український культурний фонд після того, як Маріуполь виграв звання "Велика культурна столиця України-2021", повідомляє Depo.Донбас з посиланням на заступницю директора комунального підприємства m.EHUB Вікторію Давву.

Музичні, театральні та танцювальні фестивалі, книжкові виставки, кулінарні майстеркласи — це далеко не весь перелік того, що вдалося організувати цього року в Маріуполі.

У 2019 році Український культурний фонд розпочав програму, яка спрямована на розвиток культурного туризму та підтримку місцевих культурних ініціатив.

Для культурних проєктів Маріуполь отримав державну підтримку — 15 млн грн. Взяти участь у програмі можуть і інші міста.

"Зараз наголошуватимуть на розвитку культурних ініціатив регіону. І ми закликаємо, щоб регіони теж зараз були заявниками. І органи самоврядування, і резиденції, і різні художники, бо не лише в Києві, наприклад, у Харкові можуть ініціюватися ці проєкти. Вони також можуть бути і в інших регіонах, не лише в обласних центрах", — повідомив Михальов.

Нагадаємо, як у вересні Маріуполь два дні святкував День міста: Грецький колорит, Goby Fest, Бумбокс і неймовірний феєрверк.