Від початку опалювального сезону у Бахмутському районі сталося 7 пожеж

UA: Cуспільне мовлення

Від початку опалювального сезону у Бахмутському районі трапилось сім пожеж у житлових будинках, двоє людей загинуло. Про це Суспільному розповів головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського райуправління ДСНС Станіслав Балдін.

За його словами, однією із причин виникнення пожеж Станіслав Балдін називає відсутність технічного обслуговування димаря.

"Тому що він руйнується, через нього іскри потрапляють до горючого матеріалу і через це виникає займання, або потрапляння", — додав Балдін.

24 листопада, працівники Бахмутського райуправління Державної служби надзвичайних ситуацій перевіряли усунення порушень правил пожежної безпеки, які виявили під час рейду у приватному секторі.

"Вчора сумісно з центром дітей та молоді було проведено рейд співробітниками, в разі якого було виявлено порушення про те, що в даному будинку був обсиплений димохід"

Як розповіла Суспільному власниця будинку, де рятувальники виявили порушення Наталія Паскевич, проблему усунули одразу після від’їзду рятувальників.

Читайте також В Україні зросла кількість пожеж. Рятувальники дали поради На Донеччині зросла кількість пожеж через порушення правил експлуатації пічного опалення

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber