У Маріуполі новорічні ялинки перероблятимуть на пальне

depo.ua

Після новорічних свят у Маріуполі визначили місця збору хвойних дерев. Ялинки та сосни збиратимуться для переробки на тріску, потім їх передадуть на котельні.

Там їх використовуватимуть в процесі опалення, як альтернативне джерело теплової енергії, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу міськради Маріуполя.

Зазначається, що 67 місць збору узгоджено з комітетами самоорганізації населення, ОСББ та керуючими компаніями. Також ялинки можна виносити на майданчики поряд зі сміттєвими контейнерами. Комунальні підприємства "Комунальник" та "Зеленбуд" забиратимуть хвойні та відправлятимуть на переробку.

"Локації є у ​​кожному районі. Вони будуть позначені спеціальними табличками і діяти не обмежений час. Комунальні служби періодично перевірятимуть місця та вивозитимуть ялинки у міру їх накопичення. Наша мета – забезпечення чистоти та порядку, а також недопущення утворення несанкціонованих звалищ у місті", — розповів директор департаменту з питань управління підприємствами з благоустрою Ігор Бабек.

Нагадаємо, у Маріуполі згодують тисячу непроданих ялинок тваринам в зоопарку.