Нове меню у закладах загальної середньої освіти Краматорська

Общежитие Online

Проведено процедуру закупівлі послуг з організації харчування.

Відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, Управлінням освіти Краматорської міської ради проведено процедуру закупівлі послуг з організації харчування у закладах загальної середньої освіти.
Як повідомляється в інформації, опублікованій на сайті Управління, зміни у харчуванні у закладах освіти відбулись відповідно до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305.
Тендер на послуги з організації гарячого харчування учнів шкіл міста на 2022-й рік виграв Краматорський комбінат дитячого харчування (ККДХ). Відповідно з цим, меню розроблялося фахівцями ККДХ.
В меню
збільшено: кількість споживання фруктів, овочів, м’яса, риби, молока та кисломолочних продуктів, м’яса риби, круп та бобових;
обмежено: кількість споживання солі та цукру, жирів рослинного та тваринного походження;
виключено: ковбасні вироби, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви, кондитерські вироби.
Вартість харчування дітей
У дошкільних закладах освіти та навчально-виховних комплексах «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в групах з режимом роботи 9 год., 10,5 год., 12 год. 24 год. для дітей вікової групи 1-4 роки – 37,00 грн., 4-6(7) років – 57,00 грн.,, визначивши плату батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних групах навчально-виховних комплексів міста у розмірі 50% від встановленої вартості харчування на день.
Затвердження нового меню в процесі оформлення договору.
Приблизне чотиритижневе меню можна побачити за ПОСИЛАННЯМ.