Франція передала Україні гуманітарний вантаж медичного призначення

День

У межах міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід», із Франції до України доставили гуманітарний вантаж медичного призначення.

Цього разу вантаж направлено до ковідного відділення Краматорської міської лікарні, повідомило Командування об'єднаних сил ЗС України.

"Незважаючи на високий ризик зараження, лікарі кожного дня ставлять під удар своє здоров’я заради інших й продовжують працювати в складних умовах. Тому зараз дуже важливо підтримати й допомогти їм у їхньому протистоянні з невидимим ворогом", – наголосив засновник ініціативи «Допомога Схід», генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, завдяки міжнародним партнерам і волонтерам медичний заклад забезпечують усім необхідним для боротьби з коронавірусною інфекцією Covid-19.

Варто зазначити, що гуманітарна допомога складається з багатофункціональних ліжок з ортопедичними матрацами, сучасного медобладнання, медичних меблів і одягу тощо.

"Таким чином ми полегшуємо роботу медиків, що у результаті пришвидшує лікування й реабілітацію хворих пацієнтів", – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, що гуманітарний вантаж доправлено в Україну із Франції за сприянням Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» – віцепрезидент якої пані Діана Дольс, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з президентом Леонідом Костюченко та українського підприємства «Санагро Україна» – директор Олександр Скрипка. Координатором ініціативи «Допомога Схід» є офіцер Командування об’єднаних сил ЗС України майор Борис Кутовий.