На тимчасово окупованій території Донеччини відкрили пам'ятник голові "ДНР" Захарченку

UA: Cуспільне мовлення

У тимчасово окупованому Шахтарську відкрили пам'ятник ватажку бойовиків Олександру Захарченку. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Пам'ятник першому главі так званої "ДНР" Олександру Захарченко, який загинув від вибуху в серпні 2018 року, відкрили в місті Шахтарськ", — йдеться у повідомленні.

Олександру Захарченко був самопроголошеним ватажком, з 2014 по 2018 рік. Він загину, після детонування невідомого пристрою біля кафе у тимчасово окупованому Донецьку.

Що відомо Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня. Українські військові тримають оборону на території комбінату "Азовсталь", по якому російські окупанти продовжують завдавати бомбові удари. Там перебувають мирні жителі та українські військові. 9 травня, російські військові влаштували ходу із 300-метровою георгіївською стрічкою у Маріуполі Вихователів дитячих садків та персонал банківських установ з окупованого Донецька змушують їхати в Маріуполь У Маріуполі російські окупанти змінюють дороговказівники на російськомовні

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber