Кличко привітав з Днем Києва: "Місто з особливою атмосферою і найкращими людьми"
Мер столиці Віталій Кличко опублікував тепле привітання з Днем Києва. "Київ. Серце України. Місто історії, архітектури, непохитної волі до життя і до
атака, Свобода, Перемога