На окупованій ЗАЕС вночі стався 17-й блекаут
Про це йдеться в повідомленні НАЕК "Енергоатом", передає "ДС". "У ніч на 3 червня 2026 року на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС стався 17-й
Береза
,
Червень
,
дизель
Читати докладніше
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET