Міноборони заборгувало військовослужбовцям маже 1 мільярд гривень, – ЗМІ

Військовослужбовці в Україні нібито недоотримують значні кошти. Йдеться про суму в 1 мільярд гривень.

Редакція "Військового кур’єра" отримала відповідну інформацію з доповіді Начальнику Генштабу. Про це 8 червня йдеться на сайті видання.

У документації посадова особа характеризує ситуацію з виплатами додаткових видів грошового забезпечення як критичну. Згідно цією доповіді на 1 січня 2021 року заборгованість складала 350,8 мільйонів гривень, а на 15 травня - 950 мільйонів гривень. Тобто зафіксовано негативну динаміку зростання майже утричі. У документі сказано, що це "спричиняє напруження в військових колективах та сім’ях військовослужбовців".

Журналісти у повідомленні зазначили, що Генштаб та Командування ЗСУ відповідно до цього документу намагається розв’язувати проблему. Розпорядником коштів є Міноборони, тому нібито ситуацію не вдається вирішити. Наразі офіційних коментарів представники відомства не оголосили.

ASPI news повідомляло, що військовослужбовці Збройних сил України (ЗСУ) отримуватимуть більшу заробітну платню та одноразову допомогу з 1 січня 2021 року. Також учасники бойових дій заявили, що фінансові установи відмовляють військовослужбовцям у кредитах.