В ОП створили делегацію для переговорів з ЄБРР

Для переговорів з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Договору гарантії та договору гарантії Фонду чистих технологій президентом України Володимиром Зеленським була створена делегація. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті глави держави.

«Утворити делегацію України для участі в переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Договору гарантії та договору гарантії Фонду чистих технологій між Україною та міжнародним банком реконструкції та розвитку», – наголошується в документі.

Відомо, що до складу делегації увійшли 20 осіб, його головою Президент призначив Юрія Власенка – першого заступника міністра енергетики.

Слід зазначити, що глава держави також уповноважив міністра фінансів Сергія Марченка на підписання Договору гарантії та договору гарантії Фонду чистих технологій між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, що підтримка туристичної галузі, яка сильно постраждала від коронавірусних обмежень – основний пріоритет роботи Європейського банку розвитку і реконструкції в Україні. Відомо, що понад 90% підприємців з цієї сфери – представники малого і середнього бізнесу. А діяльність ЄБРР як раз і спрямована на підтримку цього сегмента.

Раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) відпрацьовує в Україні ряд проектів на суму близько $ 55 млн. Відомо, що мова йде про «Програму інновацій в ланцюжку вартості стійкої біоенергетики».