Любченко на зустрічі із представниками ЄБРР розповів про реформи в економіці

На зустрічі першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економіки України Олексія Любченка з керуючим директором ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне обговорили  пріоритетні питання співпраці України та банку. Любченко подякував представникам ЄБРР за інвестиції в Україну.

Перший віце-прем’єр-міністр України Олексій Любченко розповів, що нині у фокусі – реформа корпоративного управління, кліматична трансформація економіки, декарбонізація енергетики, підтримка малого і середнього бізнесу. За словами Любченка, реформа корпоративного управління державними підприємствами головна і її розглядають, як інструмент залучення інвестицій в українську економіку. Потрібно, щоб правил дотримувалися всі учасники ринку.

На зустрічі також обговорили питання поновлення роботи Номінаційного Комітету для визначення нового складу наглядових рад відповідно до найкращих міжнародних стандартів. Також  Олексій Любченко висловив зацікавленість у консультаціях з боку ЄБРР у питанні залучення інвестицій, ширшого використання можливостей прямих інвестицій та координації міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, що Верховна Рада 20 травня призначила Олексія Любченка першим віце-прем'єр-міністром - міністром економіки України. Глава Кабміну Денис Шмигаль прокоментував призначення Олексія Любченка і віддав належне його професійним якостям. Також ASPI news повідомляло, що Олексій Любченко назвав основні пріоритети на посаді міністра економіки.