З Києва до Фастова і Вишгорода запустять електрички

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

"На Київщині триває робота над відкриттям ще двох залізничних приміських маршрутів – "Фастів – Київ" і "Вишгород – Київ", – повідомили в ОДА.

Зазначається, що запуск додаткових залізничних маршрутів дозволяє жителям області не витрачати зайвий час у щільному автомобільному трафіку. Окрім цього, запуск електричок допоможе розвантажити автошляхи і знизити обсяги шкідливих викидів у повітря.

За словами голови очільника ОДА Василя Володіна, цієї весни вже почали курсувати перші приміські електропоїзди на маршрутах "Боярка – Вишневе – Київ" і "Святошин – Буча".

"Щодня до столиці на роботу приїздить кілька десятків тисяч жителів регіону. Тобто працюють вони у Києві, а проживають в області, оскільки так економічно вигідніше... Разом із регіональною філією "Південно-західна залізниця" ми розвиваємо залізничну інфраструктуру. Робимо це в межах проєкту "City Express".  Зараз працюємо над тим, щоб запустити ще два – перші приміські електропоїзди на маршрутах "Боярка – Вишневе – Київ" і "Святошин – Буча", – пояснив він.