Претензій немає: НАБУ попросила суд не розглядати позов проти прокурора у справі “Роттердам+”

Детективи Національного антикорупційного бюро відмовилися від позову щодо відведення прокурора САП Дениса Демківа і попросили суд залишити його без задоволення.

Про це оголосила головуюча суддя Оксана Олійник під час засідання Вищого антикорупційного суду (ВАКС) 8 червня.

“Задовольнити заяви старшого детектива Романюка про залишення позову без розгляду”, – оголосила суддя Олійник.

Клопотання про відмову від позову детективи НАБУ направили до Вищого антикорупційного суду вранці 8 червня.

Суд закрив справу, рішення оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 20 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура в четверте закрила справу “Роттердам+” через відсутність у ній складу злочину.

18 березня Вищий антикорупційний суд втретє за останні пів року підтвердив законність і обґрунтованість дій прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який постановив закрити справу “Роттердам+” через відсутність в ній складу злочину.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура офіційно повідомила стороні захисту про закриття справи “Роттердам+” у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Раніше стало відомо, що САП закрила “справу “Роттердам+”. “Підставою для закриття справи є результати комплексної комісійної експертизи з визначення збитків, проведеної Службою безпеки України. Експертиза була передана в САП 18 серпня. Збиток державі не встановлено, експерти вважають, що ціни коливалися виключно через різницю в тарифах”, – повідомив Бутусов.

Колишній голова НКРЕКП Дмитро Вовк заявив, що жодних збитків для держави під час застосування формули ціноутворення “Роттердам+” не було.

ФОРМУЛА РОТТЕРДАМ+: У МІНЕНЕРГО ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО УКРАЇНА ВИКОНУВАЛА СВОЇ МІЖНАРОДНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.