США вивчають, як захистити інтереси України, оскільки, "Північний потік-2" це вже реальність, - Блінкен

Адміністрація президента США визнає, що реалізація проекту газопроводу "Північний потік-2", вже є реальністю. Тому, США тепер концентрують увагу на питанні, як підтримати інтереси України та ряду інших зацікавлених держав, в такій ситуації.

Добудова "Північного потоку-2", вже є реальністю і тому Держдеп тепер концентрує увагу на питанні про те, як підтримати інтереси України та інших країн. Про це на слуханнях в комітеті Сенату з асигнувань Конгресу США заявив держсекретар США Ентоні Блінкен у вівторок, 8 червня.

"Реальність полягає в тому, що фізичне завершення (будівництва) трубопроводу було фактично вирішеною справою. Питання на майбутнє зводиться до того, що є найефективнішими нашими (американськими) діями, щоб потримати інтереси України та інших, про яких ідеться, а також наші власні. Сполучені Штати володіють можливостями для того, щоб пом'якшити наслідки реалізації проекту "Північний потік-2", і будуть це робити. У нас, звичайно ж, є можливості працювати з тими, хто надає страхування або інші дозволи. США наполягатимуть на реальних кроках і конкретних діях, щоб пом'якшити будь-які наслідки від завершення будівництва "Північного потоку-2", - заявив Блінкен.

Нагадаємо, що в Білому домі заявили, що особиста зустріч президента США Джо Байдена і глави РФ Володимира Путіна, є найбільш ефективним способом зрозуміти плани і наміри Кремля по ситуації в різних сферах. Також ASPI news повідомляло, що президент Володимир Зеленський на зустрічі з делегацією сенаторів США заявив, що зупинити будівництво "Північного потоку-2" здатні тільки США і Джо Байден.