Введення в дію рішення РНБО та списання майна Укрзалізниці: порядок денний Кабміну

Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 9 червня, планує розглянути низку проектів законів та постанов, зокрема стосовно рішення Ради національної безпеки і оборони України, передає УНН з посиланням на порядок денний уряду.

Деталі

Так, на порядку денному урядовців — проект указу Президента про рішення РНБО “Про Стратегію зовнішньополітичної діяльності України”. Згідно з пояснювальною запискою, документ передбачає введення в дію відповідного рішення РНБО і затвердження згаданої Стратегії.

Також міністри розглянуть низку проектів розпоряджень про списання державного майна. Зокрема, пропонується погодження КМУ рішення правління АТ “Українська Залізниця” щодо списання майна, яке перебуває на балансі структурних підрозділів УЗ та “морально застаріле та фізично зношене, для подальшої експлуатації не придатне”.

Уряд розгляне проекти законів про авторське право і суміжні права та щодо відповідальності за порушення авторського права і суміжних прав. Першим пропонується зокрема суттєво переглянути положення Закону України “Про авторське право і суміжні права” та викладення його у новій редакції. Другий передбачає посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення авторського і суміжного права.

Заплановано розгляд проекту постанови про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2008 р. № 1007. Вона передбачає, серед іншого, удосконалення порядку застосування бойової техніки, зброї з’єднаннями, військовими частинами, підрозділами і військовослужбовцями ВМС ЗСУ у мирний час та в особливий період у разі виконання ними завдань з охорони підводного простору в межах територіального моря України.

Крім того міністри візьмуться за постанову про затвердження Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ Об’єднаних Арабських Еміратів про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія.

На порядку денного КМУ, серед іншого — проект розпорядження про схвалення проекту Листа до Міжнародного валютного фонду щодо надання фінансової допомоги Республіці Судан.

Нагадаємо

Кабінет міністрів планує запровадити додатковий прогресивний податок на купівлю/продаж нерухомості.