Податкова відзвітувала про кількість опрацьованих запитів на отримання публічної інформації

Державна податкова служба повідомила, що найбільша кількість  запитів на отримання публічної інформації надійшло від фізичних осіб – 609 запитів. На другому місці юридичні особи.

З січня по травень 2021 року Державна податкова служба України опрацювала 1023 запита на отримання публічної інформації. Зі всієї кількості 115 запитів надійшло поштою, 895 – електронною поштою, 13 – в іншій формі (телефон, скринька податкової).

Найбільше запитів направили фізичні особи – 609. Від юридичних осіб з січня надійшло 339 запитів на отримання публічної інформації, від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 15, від представників засобів масової інформації – 60.

Податкова задовольнила із наданням інформації – 669 запитів, відмовила з причин невідповідності запитів вимогам Закону України від 13 січня 2011 року №2939-IV «Про доступ до публічної інформації» – 213, надіслано за належністю – 141. Запити на отримання публічної інформації можна надсилати на електронну скриньку publicinfo_dps@tax.gov.ua.

Нагадаємо, пресслужба Державної податкової служби України повідомила про упередження факту незаконного бюджетного відшкодування ПДВ на суму понад 1,2 мільярда гривень. Також ДПСУ повідомила про викриття схеми формування штучного податкового кредиту на суму понад 12 мільйонів гривень.