Кулеба обговорив із німецьким бізнесом інвестиції в "зелену" енергетику України

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у рамках робочого візиту до Німеччини провів у Берліні зустріч із представниками німецького бізнесу та керівництвом Східного комітету німецької економіки й обговорив із ними розвиток українсько-німецького енергетичного партнерства, реалізацію великих інвестиційних проектів у галузі відновлюваної енергетики, зокрема виробництва та транспортування "зеленого" водню.

Як повідомляє прес-служба МЗС України в середу, Кулеба підтримав готовність керівництва Східного комітету німецької економіки та бізнесу здійснити в другому півріччі 2021 року візит в Україну. Він запевнив, що президент України Володимир Зеленський приділяє пріоритетну увагу темі залучення інвестицій. "Запевняю, що енергетичне партнерство між Україною та Німеччиною перебуває серед пріоритетів українського уряду", - наголосив міністр.

У МЗС зазначають, що німецькі бізнесмени виявили зацікавленість у розвитку інвестиційних проектів у галузі виробництва та транспортування "зеленого" водню до ЄС, сонячної та вітрової енергетики, експорту до ЄС виробленого в Україні біометану.

Окремою темою розмови стала можливість виробництва в Україні "зеленої" сталі з використанням відновлюваних джерел енергії та подальшим експортом до Німеччини, зокрема для потреб автомобільної індустрії.