Реформа корпоративного управління має стати драйвером системи економічного розвитку України, – Олексій Любченко

Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економіки України Олексій Любченко провів зустріч з незалежними членами Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційного комітету). Учасники зустрічі обговорили перспективи вдосконалення системи корпоративного управління державними підприємствами та дорожню карту роботи Номінаційного комітету.

Перший віце-прем'єр-міністр України Олексій Любченко 8 червня зустрівся з незалежними членами Номінаційного комітету. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України у середу, 9 червня.

Зазначено, що участь в заході взяли голова Комітету, Голова регіонального представництва МФК в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, Постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, радник Голови Представництва ЄС в Україні з питань конкурентної політики, державної допомоги, державних підприємств та приватизації Панагіотіс Стамоліс. Перший віце-прем’єр-міністр повідомив, що Уряд братиме активну участь у доопрацюванні законопроекту щодо удосконалення системи корпоративного управління державними підприємствами.

"Реформа корпоративного управління державними підприємствами має стати драйвером системи економічного розвитку України. Ми відпрацюємо раз і назавжди правила і будемо досягати результату на цій правильній основі", - зазначив Олексій Любченко.

Нагадаємо, що Верховна Рада 20 травня призначила Олексія Любченка першим віце-прем'єр-міністром - міністром економіки України. Глава Кабміну Денис Шмигаль привітав з призначенням Олексія Любченка та віддав належне його професійним якостям. Також ASPI news повідомляло, що Олексій Любченко назвав основні пріоритети на посаді міністра економіки.