Міністр інфраструктури отримав двох заступників

Уряд призначив двох заступників глави Міністерства інфраструктури. Зазначається, що заступником очільника цього відомства став Юрій Васьков, заступником міністра з питань євроінтеграції – Анна Юрченко.

За інформацією деяких депутатів, також Кабінет міністрів уряд звільнив з посади держсекретаря Мінінфраструктури Володимира Бучка.

Відомо, що Юрій Васьков з березня 2015-го по травень 2016- го року вже працював на посаді заступника міністра інфраструктури. Він відповідав за морегосподарський комплекс і річкову галузь. До цього очолював Адміністрацію морських портів України та виконувачем обов’язків першого заступника глави АМПУ.

Анна Юрченко до цього керувала відділом міжнародного співробітництва в “Укравтодорі”. Наразі очолює управління міжнародного співробітництва і держзакупівель “Укравтодору”.

Нагадаємо, Верховна Рада 20 травня призначила голову Укравтодору Олександра Кубракова міністром інфраструктури.

Також ми писали, що новий міністр інфраструктури України Олександр Кубраков займеться на своїй посаді створенням національної української авіакомпанії. За словами чиновника, наразі міністерство вже веде відповідні перемовини щодо купівлі літаків для авіаперевізника.