В Україні розпочали підготовку до наступного опалювального сезону

Наразі в українських підземних газових сховищах майже 16 млрд кубічних метрів газу, а на складах наразі знаходиться майже 1,4 млн тонн вугілля. Тому в українському уряді схвалили старт підготовки до опалювального сезону, який розпочнеться вже восени, повідомляється на сайті Урядового порталу.

Особливу увагу цьому процесу необхідно приділити, аби країна повністю була забезпечена й були зрозумілі джерела поставок, - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Зокрема за словами очільника уряду, окремо в плані щодо підготовки зазначається, що Міністерство енергетики та Міністерство регіонального розвитку повинні до початку опалювального сезону вжити всіх необхідних заходів, щоб врегулювати питання заборгованості виробників теплової енергії за газ перед Нафтогазом.

Це наші домовленості з місцевою владою і ми їх будемо виконувати. Підкреслю, що в нашому плані реструктуризація боргів стосується саме підприємств теплоенергетики, які постачають тепло та гарячу воду для населення, - наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, що країна вийшла з опалювального сезону із запасами 15,291 млрд куб. м газу. Це на 13 % менше тогорічних показників, однак це на 22 % вище, аніж в середньому у аналогічний період протягом останніх п’яти років.