Комітет Ради підтримав збільшення суми гарантування до 600 тисяч та приєднання Ощадбанку до Фонду

Податковий комітет Верховної Ради підтримав альтернативний законопроєкт № 5542−1 щодо приєднання державного Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізосіб та збільшення гарантованої суми до 600 тисяч гривень з 2023 року.

Про це повідомив очільник комітету Данило Гетманцев у Telegram.

Так, у Раді зареєстровано два законопроєкти щодо приєднання Ощадбанку до ФГВФО: урядовий № 5542 та поданий Гетманцевим № 5542−1.

Читайте також: НБУ назвав кількість банківських вкладів українців на суму понад 500 тисяч гривень

Альтернативний законопроєкт, як зазначив заступник міністра фінансів Юрій Драганчук, є більш комплексним і спрямованим на розвиток Фонду та посилення його інституційної спроможності, що дасть можливість акумулювати більше коштів та забезпечити стійкість.

Зрештою, представник Мінфіну також підтримав законопроєкт № 5542−1. Його ж підтримали 22 з 23 учасників комітету, і таким чином рекомендували Раді ухвалити його у першому читанні та за основу.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким пропонується поступово збільшити суму гарантування вкладів фізосіб з 200 тисяч грн до 400 тисяч грн одразу, а з 2023 року — до 600 тисяч грн.

Кабінет Міністрів на засіданні 14 квітня підтримав проєкт закону щодо приєднання державного Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізосіб.

До речі, на депозиті можна заробляти більше, якщо скористатися програмою «Бонус до депозиту» від Finance.ua. Більше про програму і вигоди можна дізнатися за посиланням.

Отримати більше з депозиту