Уже не вперше: "ковідні" гроші підуть на доплати поліції

Кабінет міністрів спрямував Міністерству внутрішніх справ 800 мільйонів гривень на доплати силовикам і медикам, які долучені до боротьби проти пандемії COVID-19. Кошти виділили з Фонду боротьби з COVID-19.

Найбільшу суму уряд виділив не медикам, а Національній поліції679 мільйонів гривень. Ці кошти спрямують на доплати поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення під час карантину.

71 мільйон гривень виділили апарату Міністерства внутрішніх справ на доплати медикам, які працюють у сфері управління МВС і безпосередньо долучені до боротьби проти COVID-19.

Ще майже 31 мільйон виділили військовослужбовцям Державної прикордонної служби, 16 мільйонів — Національній гвардії та 1,7 мільйона — прикордонникам. Ці кошти теж спрямують на доплати працівникам, які забезпечують життєдіяльність населення під час карантину.

Раніше Державна аудиторська служба перевірила витрати на суму 4,7 мільярда гривень із Фонду боротьби з COVID-19. Під час аудиту виявилипорушення на 26,5 мільйона гривень у Міністерстві внутрішніх справ.

Громадське