Кабмін виділив з COVID-фонду 800 млн грн на доплати працівникам структур МВС

Кабінет міністрів у середу виділив з "ковідного фонду" додаткових 800 млн грн працівникам структур Міністерства внутрішніх справ.

Постанову Кабміну №588 від 9 червня ухвалили на додатковому засіданні.

"Відповідно до статті 36 Закону України "Про Державний бюджет України на 2021" здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету за програмою 3511380 "Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, викликаною коронавірусом SARS - CoV-2, і її наслідками", шляхом передачі Міністерству внутрішніх справ частини бюджетних призначень на суму 800 000 тис. гривень", - сказано в постанові Кабміну, опублікованому на "Урядовому порталі" в середу ввечері.

Зокрема, апарату МВС виділяється 71,6 млн грн для здійснення доплат медичним працівникам закладів охорони здоров'я, що належать до сфери управління міністерства, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання COVID-19.

Державній прикордонній службі - 30,8 млн грн для здійснення доплат військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину, а також - медпрацівникам закладів охорони здоров'я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання COVID 19.

Нацгвардії виділяється 16,6 млн грн на доплати військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину.

Державній службі з надзвичайних ситуацій - 1,7 млн грн для доплат рядового та начальницького складу, який забезпечує життєдіяльність населення на період дії карантину.

Національній поліції України на доплати працівникам, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину, виділено 679,261 млн грн.