До Комісії по вибору керівника БЕБ увійшли три міністри

Для того, щоб правильно вибрати кандидатуру на посаду директора Бюро економічної безпеки, на засіданні Кабінету міністрів у середу, 8 червня, було прийнято відповідне розпорядження «Про визначення членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора БЕБ».

У прес-службі Кабінету міністрів запевнили, що таким чином уряд виконав умови закону «Про Бюро економічної безпеки України» в частині формування комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора нового органу.

Слід зазначити, що до складу комісії від Кабміну увійшли три людини:

перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економіки Олексій Любченко;

міністр інфраструктури Олександр Кубрак;

міністр фінансів Сергій Марченко.

Нагадаємо, що стало відомо, коли в Україні офіційно запрацює новостворений орган – Бюро економічної безпеки (БЕБ). Документ про його створення і повноваження набрав чинності в четвер, 25 березня.

Раніше повідомлялося, що в Україні за три роки з’явиться Національна біржа з ​​торгівлі капіталом і товарами (NEXT), заявив прем’єр Денис Шмигаль.

За його словами, це передбачено Меморандумом про взаєморозуміння в сфері національної біржової торгівлі капіталом і національних товарних ринків, який був укладений українським урядом спільно з Європейським банком реструктуризації і розвитку, Американською торговою палатою і USAID.