Площі вокзалів у Полтаві віддадуть в оренду бізнесу

Про це, за інформацією прес-центру установи, повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Крім того, орендувати площі будуть пропонувати на вокзалах: Козятин, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Хмельницький, Суми, Біла Церква, Полтава, Тернопіль, Рівне, Фастів, Вінниця, ім.Тараса Шевченка, Чоп, Ужгород, Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Одеса-Головна, Миколаїв, Львів, Жмеринка, Херсон, Київ-Пасажирський та Харків.

Іван Юрик зазначає, що передача в оренду комерційних об’єктів вокзалів на строк від 3 років дозволить залучити надійних орендарів. Працюючи за довгостроковими договорами, вони будуть зацікавлені інвестувати в ці об’єкти оренди, тож пасажири зможуть отримати на вокзалах максимально якісні послуги.

Передачу в довгострокову оренду торговельних площ залізничних вокзалів планують здійснити до кінця літа.

Загалом, упродовж наступних трьох місяців компанія планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 вокзалів через систему «Prozorro.Продажі».

За словами керівника компанії, від передачі в оренду зазначених площ Укрзалізниця планує отримувати на місяць щонайменше 8,4 млн грн, а на рік – понад 100 млн грн.

Він також говорить, що більшість цих площ вже роками не приносили прибутків. Дотепер максимальний обсяг орендних площ по всіх вокзалах сукупно складав трохи більш як 9,5 тис. кв. м.

За словами Івана Юрика, вони змінюють цю ситуацію, адже відведені для торгівлі зони мають приносити доходи компанії, а не збитки на їх утримання.