МВС отримає ще 800 млн грн із COVID-фонду: Куди підуть гроші

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на відповідну постанову, оприлюднену на "Урядовому порталі".

"Відповідно до статті 36 ЗУ "Про державний бюджет України на 2021 рік" здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету за програмою 3511380 "Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками", шляхом передачі МВС частини бюджетних призначень у сумі 800 млн грн", – йдеться у документі.

Куди підуть виділені гроші

1. Апарату МВС виділяється 71 599,9 тис. грн (видатки споживання, з них оплата праці – 58 952 тис. грн) – для здійснення доплати медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах із ліквідації захворювання на коронавірус COVID-19.

2. Державній прикордонній службі – 30 807 тис. грн (видатки споживання, з них оплата праці – 25 935 тис. грн) – для здійснення доплати:

військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину;

медичним працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.

3. Національній гвардії – 16 594,5 тис. грн (видатки споживання, з них оплата праці – 14 048,3 тис. грн) для здійснення доплати військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину,

4. Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) – 1 737,3 тис. грн (видатки споживання, з них оплата праці – 1 455 тис. грн) для здійснення доплати:

особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину;

медичним працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на коронавірус.

5. Національній поліції – 679 261,3 тис. грн (видатки споживання, з них оплата праці – 572 520,2 тис. грн) – для здійснення доплати поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину, установленого урядом з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу.

Крім того, постанова затверджує порядок використання коштів для здійснення доплати:

військовослужбовцям;

особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту;

поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення;

медичним працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19 у відомчих закладах охорони здоров’я.

Нагадаємо, раніше аудит витрат "коронавірусного" фонду на МВС виявив порушення на 26,5 млн грн.