“Укргазбанк” дав кредит Хмельницькому на добудову початкової школи на Озерній

Депутати Хмельницької міської ради ухвалили рішення щодо запозичення шляхом залучення кредиту від державного "Укргазбанку" на суму 60 млн грн.За таке рішення обранці проголосували 9 червня на позачерговій сесії.

Кредит залучили для продовження фінансування будівництва навчально-виховного комплексу, що на вул. Залізняка, 32 у мікрорайоні Озерна.

За умовами позики, відсоткова ставка за користування кредитними коштами: для першого року – 11,9% річних; починаючи з другого року кредитування – облікова ставка Національного банку України (нині вона становить 7,5%) плюс 5,4% річних.

https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2021/06/poyas_zapyska-1.pdf[pdfviewer]

60 млн грн кредиту місто отримало без комісії та застави. Термін запозичення – до 5 років (з можливістю дострокового погашення).

"Один з найважливіших об’єктів за кілька років. Активно будуємо. В листопаді плануємо почати там навчання дітей (750 учнів)", - написав у "Фейсбуці" мер Олександр Симчишин.

Як писав НГП, на початку квітня Депутати Хмельницької облради виділили 10 млн грн на будівництво навчально-виховного комплексу на вул.Залізняка, 32 у Хмельницькому.

Слід відмітити, що у вересні 2020 року було завершено будівництво І-ої черги об’єкту, зокрема введено в дію ясла-сад.

Будівництво ІІ-ої черги, зокрема приміщення школи на 480 уч.місць, розпочато у 2019 році за рахунок коштів капітального характеру державного та місцевого бюджетів.

Будівництво садочку у комплексі з школою на Залізняка, 32 розпочалося восени 2016 року. Тоді вартість будівництва була оцінена у 97 млн. 105 тис. грн. Переможцем тендер було ТОВ “Будівельний Альянс Груп”.

Об’єкт складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних. Планується, що відкриття навчального закладу дозволить запровадити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

Що стосується дитячого садочку на вул. Залізняка, 32, то він відкрився 1 вересня 2019 року.

Крім цього, у квітні 2020 року збільшився кошторис будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 у Хмельницькому до 204 млн 203 тис. грн.