Стали відомі збитки «Нафтогазу» за минулий рік

У 2020 році ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» збільшила збиток в 6 разів до 115,2 млн гривень в порівнянні з 2019 роком. Така фінансова звітність була опублікована на Порталі відкритих даних.

Слід зазначити, що в 2020 році газопостачальна компанія «Нафтогаз України» збільшила дохід на 21%, або на 608,32 млн гривень, до 2,895 млрд гривень.

Нагадаємо, що в адміністрації президента Сполучених штатів Америки повідомили, що президента України Володимира Зеленського не запросили до Вашингтона перед зустріччю президента США Джо Байдена і президента РФ Володимира Путіна. Причиною такого рішення став скандал зі зміною керівництва «Нафтогазу України».

Раніше повідомлялося, що НАК «Нафтогаз» отримала відразу чотири спецдозволу на користування надрами. Йдеться про родовище під назвою «Дельфін», яке розташоване на шельфі Чорного моря, і на дозвіл розробки надр і користування ними. Про це розповіли в прес-службі Укргеонадр з посиланням на главу відомства Романа Опімаха. Наказ №412 датований 31 травня 2021 року і також опублікований на сайті Держгеонадр України.