В АРМА повідомили, на що перетворять колишню мисливську резиденцію Януковича

Компанія «7 днів» взяла в управління готельно-ресторанний комплекс «Сухолуччя» президента-втікача Віктора Януковича.

«У планах майбутнього управителя – створення на території комплексу гостьових зон для відпочинку та сімейних розваг, спорудження сезонного басейну, облаштування готельних номерів, організація двох закладів харчування», - повідомив керівник АРМА Віталій Сигидин.

9 червня АРМА і «7 днів» підписали договір. Тепер управитель може розпочати комерційне використання активу.

Сигидин повідомив, що, за програмою управління, очікуваний щомісячний дохід компанії від користування «Сухолуччям» складає 1,16 млн грн, прогнозований дохід держбюджету – понад 200 тис грн. Крім того, компанія планує витрачати на збереження і покращення комплексу майже 800 тис. грн в місяць.

Нагадаємо, в березні 2020 року Рада Європейського союзу продовжила санкції проти Віктора Януковича і його колишнього оточення ще на рік – до 6 березня 2021 року. Водночас, перелік санкцій скоротився до десяти осіб: санкції зняли з екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова та колишнього міністра енергетики Едуарда Ставицького.

Раніше повідомлялося, що ЄС може скасувати санкції проти сина Януковича Олександра і таких соратників президента-втікача як колишній в.о. прем’єра Сергій Арбузов, Олександр Клименко і Дмитро Табачник через те, що Київ не надав докази для збереження їх у списку санкцій.

Політолог Олександр Леонов зазначив, що ЄС скасовує санкції щодо окремих представників режиму Януковича, оскільки українська сторона не надає доказів їхньої провини та відмовляється допомагати європейським правоохоронцям у розслідуванні.