Фонд гарантування вкладів здав в оренду котеджний комплекс в Козині збанкрутілого банку Фурсіна

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 8 червня провів перші електронні аукціони в межах пілотного проекту з передачі в оренду нерухомості банку, що ліквідується, через торгову систему Prozorro.Продажі. Про це повідомляє прес-служба фонду.

За результатами аукціонів вдалося збільшити вартість оренди нерухомого майна АТ «Місто Банк».

«Зокрема, проведено успішний аукціон з передачі в оренду сучасного котеджного комплексу та земельної ділянки під Києвом у Конча-Заспі, розташованих у селищі Козин, на вул. Престижній, 11. Ціну оренди об’єкту на аукціоні було збільшено вдвічі від попередньої орендної ставки, встановленої банком за користування цією нерухомістю до переходу під управління Фонду гарантування вкладів. За результатами відкритих торгів вона досягла 161 108,50 грн, що відповідає ринковій вартості оренди такого майна» — йдеться у повідомленні.

Також в фонді стверджують, що успішно завершився аукціон з передачі в оренду двоповерхової офісної будівлі в місті Дніпро на вул. Верхній, 7 загальною площею 562,6 кв. м. Ціну оренди цього об’єкту на аукціоні було збільшено майже на 19% від попередньої ставки, за якою нерухомість передавалася в оренду банком до початку процедури його ліквідації. За результатами відкритих торгів вона досягла 40 507,20 грн.

«Ми вважаємо такі результати дуже вдалими. Проведення аукціонів Фонду гарантування з оренди нерухомості банків у системі ProZorro.Продажі дозволило привернути ще більше уваги до таких об’єктів з боку потенційних орендарів та збільшити конкуренцію між ними, завдяки численним клієнтам і електронним майданчикам, підключеним до системи. Таким чином, сам ринок визначив справедливу ціну оренди нерухомого майна», - прокоментувала заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Ольга Білай.

Як ми повідомляли, раніше Фонд гарантування вкладів виставив на продаж головний київський офіс «Місто Банку», що за адресою Несторівський провулок, 6.

За даними НБУ, контролером АТ «Місто Банк» є Іван Фурсін, якому сукупно (прямо і побічно) належить 97,18% акцій банку.

Тим часом, резиденцію Януковича Сухолуччя офіційно віддали в управління компанії депутата Київради Баленка.