Скільки платитимуть керівниці Центру протидії дезінформації, яка працює одна і ще не отримувала зарплатні

Як йдеться у постанові уряду №589 від 9 червня, вона зароблятиме 43,7 тисячі гривень на місяць.

Лисенко працює у Центрі з березня, вона є єдиним працівником у штаті. Офісом Лисенко наразі є крихітний кабінет на першому поверсі будівлі РНБО та ситуативна кімната в Офісі президента, куди центр має згодом перебратися. Попри те, що інших працівників у Центрі протидії дезінформації немає, Кабмін визначив посадові оклади таким співробітникам Центру протидії дезінформації, як:

перший заступник керівника - 38,5 тисяч гривень;

заступник керівника – 34,1 тисячі гривень;

керівник департаменту – 28-31 тисяча гривень;

головний бухгалтер -- 30 тисяч гривень;

заступник керівника департаменту – 27 тисяч гривень;

начальника відділу – 23,5-25 тисяч гривень;

заступника начальника відділу, старшого аналітика – 23 тисячі гривень та іншим.

У постанові уточнюється, що керівник центру може встановлювати працівникам надбавки в межах встановленого фонду оплати праці за інтенсивність праці в розмірі до 100%посадового окладу, а також за виконання ключових показників результативності роботи у відсотках до посадового окладу згідно з досягнутими результатами.

Крім цього, керівник може здійснювати преміювання працівників центру відповідно до їхнього особистого внеску в загальні результати роботи в розмірі до 100% посадового окладу в межах коштів, передбачених для преміювання. З 1 січня 2022 року розміри посадових окладів Центру протидії дезінформації будуть змінюватися пропорційно підвищенню розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Доповнюється...