Бізнес Запоріжжя та Литви поглиблює співпрацю

Запорізька торгово-промислова палата запросила підприємців на зустріч «Запоріжжя - Вільнюс». У ній взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації Артур Бойко, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов.

Можливістю представити свою компанію литовським колегам, встановити прямі ділові контакти, отримати інформацію щодо особливостей роботи з Литвою скористалися понад 50 запорізьких компаній, що працюють в агросекторі, харчовій промисловості, машинобудуванні та металургії, енергетиці, логістиці, надають послуги автоматизації, консалтингу.

Завдяки співпраці запорізьких та литовських фахівців понад 100 запорізьких компаній вже отримали експертну підтримку у питаннях виходу на ринки ЄС, розроблена дорожня карта імпорту та експорту агропродукції між Литвою та Україною.

Також під час заходу було презентовано новий проєкт співпраці Запорізької торгово-промислової палати та Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати для підтримки регіонального бізнесу.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю