У МЗС не згодні з заявою Арестовича по поставках води в Крим

Раніше радник глави Офісу президента і української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Донбасом Олексій Арестович припустив, що точка зору Києва щодо постачання води в окупований Крим може змінитися в обмін на поступки з боку Росії. Проте, Міністерство закордонних справ категорично - дніпровська вода потече тільки в деокупувати Крим.

Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Слід зазначити, Арестович в інтерв'ю «Телеграфу» сказав, що позиція офіційного Києва по воді для Криму може змінитися з точки зору дуже серйозних поступок з боку Росії, наприклад, в обмін на повне виконання і виведення військ з Донбасу, повернення ОРДЛО на українських умовах . Проте в МЗС зазначають, що позиція України залишається незмінною.

«Потрібно розуміти, що проблема водних ресурсів була загострена на тлі масованої російської мілітаризації Кримського півострова. Чим більше Російська Федерація буде будувати військових баз в Криму, тим менше води буде залишатися для потреб цивільного населення. РФ як держава-окупант має повністю усвідомлювати свою відповідальність», - зазначив Ніколенко.