США продовжать вживати заходів проти будівництва “Північного потоку-2” – Держдеп

Сполучені Штати Америки продовжать вживати заходів проти причетних до будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”. Вашингтон продовжить показувати свою незгоду з приводу цього проекту.

Про це на брифінгу заявив речник Державного департаменту США Нед Прайс.

“Ми продовжимо вживати заходи щодо осіб та компаній, які беруть участь в діяльності, що потрапляє під санкції, щоб продемонструвати нашу незгоду з цим проектом, яка зберігається”, – сказав він.

Представник Держдепу також наголосив, що США все ще вважають “Північний потік-2” поганою угодою для європейських партнерів.

Він також зазначив, що американська адміністрація продовжить докладати зусиль, щоб Росія “не змогла використати енергію як інструмент примусу щодо України або будь-якої іншої країни”.

Раніше у Росії заявили, що 11 червня почнеться заповнення газом трубопроводу “Північного потоку-2”.

Нагадаємо, 4 червня президент РФ Володимир Путін заявив про добудову першої нитки трубопроводу “Північний потік-2”.

Крім того, Росія очікує на новий етап боротьби за “Північний потік-2”.

Як відомо, п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що добудова газопроводу “Північний потік-2” стала можливою через бездіяльність української влади.

Народна депутатка від “Європейської Солідарності” Ірина Фріз вважає, що президент України Володимир Зеленський програв “Північний потік-2” через відсутність чіткої міжнародної позиції.

Президент України Володимир Зеленський фактично підтримав скасування санкцій проти “Північного потоку-2”.

Крім того, Білий дім визнав, що зараз майже неможливо зупинити завершення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.