Ціни на полуницю почали різко знижуватися

Аналітики української команди EastFruit повідомляють про початок різкого зниження цін на полуницю на ринку. Це пов'язано з поліпшенням погодних умов і високими температурами повітря, які привели до прискорення темпів дозрівання суниці в більшості регіонів України.

Якщо ще недавно в Києві дрібнооптові ціни на полуницю не опускалися нижче 50 грн / кг ($ 1,84 долара США за кг), то вчора її вже можна придбати навіть за 35 грн / кг ($ 1,3). На оптових ринках країни навіть візуально стало помітно різке збільшення кількості пропозицій полуниці, а заводи із заморожування ягід істотно збільшили закупівельну активність. Відзначимо, що оптові ціни на ягоду в південних регіонах приблизно відповідають цінам в Києві, а ось в західному регіоні країні, зокрема, у Львові, полуницю продають в середньому на 7-10 грн / кг дорожче, так як там сезон ще тільки починається , а масово ягода надходить з більш південних регіонів.

Прогноз погоди для України на найближчі дні досить сприятливий, хоча в окремих регіонах як і раніше очікуються опади, але не дуже рясні. Та й температура повітря підвищується. А це означає, що пік збирання полуниці в центральних і північних регіонах може припасти в цьому році на 15-18 червня, коли ціни можуть опуститися до мінімальних показників.