На Львівському бронетанковому заводі планують освоїти ремонт танків Т-80

10 червня ДП “Львівський бронетанковий ремонтний завод” відвідав спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков та перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик. Вони оглянули процес ремонтування відновлення техніки для української армії та поспілкувалися з робітниками.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

З зазначеної інформації стало відомо, що від початку 2020 року в Збройні Сили України  передали 79 одиниць бронетанкової техніки, з них 16 одиниць техніки понад план. У першому кварталі 2021 підприємство вже передало армійцям 12 одиниць бронетехніки.

Також на зброярі кажуть, що завод має плани освоїти ремонтування інших зразків техніки. Зокрема, підприємство планує проведення освоїти капремонт танків Т-80БВ та танків Т-80 УД (“Береза”).

Упродовж 2020 року працівники заводу частково модернізували броньований тягач БТС-4 для покращення його тактико-технічних характеристик. Зараз тягач експлуатується в Збройних Силах України. На черзі проведення повної модернізації зазначеної машини. Крім того, підприємство освоїло капітальний ремонт броньованої ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ-2, а також проведення робіт з регламенту відновлення двигуна типу 5ТДФ.

Загалом впродовж 2020 року підприємством реалізовано продукції та послуг на суму 711 593 тис. грн (до державного бюджету 183 872 тис. грн податків).

ДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод» був створений за рішенням Комітету Оборони та наказом №26 по Головному Бронетанковому Управлінню 9 травня 1944 р.

Основною сферою діяльності підприємства залишається виробництво, ремонт, модернізація БТОТ і запасних частин до неї, в тому числі: капітальний ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, Т-55, виготовлення та капітальний ремонт ГПМ-72 та ГПМ-54, виготовлення БРЕМ “Лев” та БРЕМ “Зубр”, Дозор-Б, капітальний ремонт БРЕМ-1, БРЕМ-2, БТС-4, БМП-1, ІМР-1, ІМР-2 (2М) та БМР-2, ремонт танкових двигунів та комплектуючих.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/nova-radiolokatsiina-stantsiia-uspishno-proishla-derzhavni-vyprobuvannia/