Вітренко зробив неочікувану заяву щодо свого призначення

Голова НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко, коментуючи інформацію про розчаування США змінами у компанії, заявив, що його особисто знають, як реформатора. І ніхто не ставив під сумнів його професіоналізм. 

Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив, що кадрові ротації, проведені Кабміном наприкінці квітня не відповідали "певним західним стандартам". Про це Юрій Вітренко заявив в інтерв’ю Радіо Свобода. За словами Вітренка, нині немає жодних питань щодо законності рішень уряду. Тепер вже ясно, що ці дії мали добрі наміри, хоча й не відповідали принципам корпоративного управління Організації економічного співробітництва і розвитку і певним західним стандартам.

За словами Вітренка, загалом ситуація навколо "Нафтогазу" в якийсь момент перестала відповідати вимогам ОЕСР. "Це був ланцюжок емоційних реакцій обох сторін на проблему, якої б не було або яку можна було б вирішити, якби реформа корпоративного управління була здійснена у повній відповідності з цими принципами ОЕСР", – пояснив Вітренко.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський та очільник уряду Денис Шмигаль доручили голові НАК "Нафтогаз України" Юрію Вітренкові вивести компанію на прибуток і збільшити видобуток газу. ASPI news опублікувало коментар Вітренка про те, що російський "Газпром" -  це причина завищених тарифів на газ для українців.