Кабмін призначив службове розслідування стосовно голови "Енергоатома" Котіна

Кабінет Міністрів України призначив службове розслідування стосовно в. о. президента НАЕК "Енергоатом" Петра Котіна, створивши спеціальну комісію.

Згідно з оприлюдненим у п'ятницю урядовим розпорядженням №608-р від 9 червня 2021 року, комісія має провести службове розслідування протягом двох місяців.

Розслідування проводиться відповідно до закону про запобігання корупції та з метою виконання припису Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 3 березня 2021 року, йдеться в розпорядженні.

НАЗК у своєму приписі вказувало на неправомірність звільнення з посади директора із запобігання та протидії корупції - радника президента НАЕК Олега Поліщука.

У коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в НАЕК повідомили, що зазначене розпорядження Кабміну, по суті, є технічним і процедурним документом, затвердженим для виконання формальних вимог НАЗК щодо реалізації його приписів.

"Розпорядження ні на що не впливає, оскільки низкою судових рішень, зокрема Шевченківського райсуду Києва від 28 травня та 16 квітня, усі ініційовані НАЗК провадження були закриті раніше з огляду на відсутність складу правопорушення", - роз'яснили в "Енергоатомі".