"Північний потік-2": Польща застерігла США від пастки, в яку вже потрапила Німеччина

Міністр закордонних справ Польщі Збігнев Рау піддав критиці  рішення США відмовитися від санкцій проти компанії-оператора газопроводу "Північний потік-2". Росія тільки посилить свою агресію.

Міністр закордонних справ Польщі Збігнев Рау заявив, що Росія постійно проводить агресивну політику щодо своїх сусідів, використовуючи збройні напади, шантаж та погрози. І "Північний потік-2" сприятиме цьому. Як повідомляє "Європейська правда", Росія планувала "Північними потоками" зруйнувати єдність Заходу. Німецький уряд, за словами Рау, вже потрапив у російську пастку, а нині і адміністрація Джо Байдена потрапляє в неї. Це посилить Росію і призведе до ескалації агресивної поведінки країни-агресора.

Рау нагадав, що цього тижня у Вашингтоні проходять переговори між близькими соратниками канцлера Ангели Меркель та радниками президента Байдена щодо завершення "Північного потоку-2". Однак ця формула американсько-російсько-німецького діалогу не може замінити переговори між США та союзниками на східному фланзі НАТО, які по-особливому відчують наслідки цих рішень.

Раніше у Держдепі США назвали два способи протистояння введенню в експлуатацію "Північного потоку-2". Нагадаємо, Адміністрація президента США визнала, що реалізація проєкту газопроводу "Північний потік-2" вже є реальністю.