Зеленський закликав зупинити “Північний потік-2”

Прямий

Президент України Володимир Зеленський черговий раз виступив проти будівництва газопроводу “Північний потік-2”. Це безпекова пастка, як для України, так і для Єворопи.

Про це президент заявив під час форуму “Україна 30”.

“Це пряма безпекова пастка для всіх. Потрібно і надалі протидіяти реалізації цього проекту. Вся європа повинна об’єднуватися, щоб протидіяти цій енергетичній загрозі”, – заявив Зеленський.

Євросоюз не може зупинити “Північний потік-2” – Боррель

Раніше міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що Берлін працює над тим, щоб Україна залишилася транзитером газу після запуску газопроводу “Північний потік-2”. Німеччина не хоче, щоб Україна залишилася без доходу до державного бюджету.

Нагадаємо, три кандидати на посаду канцлера Німеччини заявили, що ФРН має подбати про захист інтересів України з огляду на реалізацію проєкту “Північний потік-2”.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен на зустрічі з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель закликав німецьку сторону вжити можливих заходів, аби знизити ризики, які для України несе газогін “Північний поток-2”.

Крім того, під час зустрічі з міністром закордонних справ ФРН Гайко Маасом, Ентоні Блінкен також заявив, що Росія може використовувати газогін “Північний потік-2” як енергетичну зброю і важіль тиску на Україну.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.