Агрокомітет відправив на доопрацювання законопроект про організації водокористувачів

Про це повідомив Іван Чайківський, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, на своїй сторінці у Facebook.

«На позачерговому засіданні Аграрного комітету вирішили продовжити роботу під час відпусток та домовились доопрацювати декілька суперечливих питань, які не дозволили зібрати голоси в парламенті під час повторного першого читання за законопроект №5202», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, до обговорення пропонується норма, що встановлювати ставки за користування системами меліорації будуть шляхом голосування за принципом: одна особа — один голос.

«Це має зняти напругу між водокористувачами та поставить всіх в однакові умови. Адже наше головне завдання: відновити систему меліорації та дати шанс агросектору, особливо на Півдні України, зменшити ризики, пов'язані з посухами. На це і спрямований законопроект №5202», — написав Чайківський.

Нагадаємо, аграрії глибоко розчаровані тим, що Верховна Рада так і не змогла прийняти в першому читанні проект закону про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель.