Credit Agricole надав G.R. Agro кредитну лінію в $2,5 млн

Про це повідомляє latifundist.com.

«Результатом угоди стало підписання п'ятирічного договору про надання відновлювальної кредитної лінії обсягом $2,5 млн. Кредитні кошти будуть спрямовані на поповнення оборотного капіталу для забезпечення збільшення обсягів торгових операцій з зерном і диверсифікації ризиків пов'язаних з підвищенням світових цін на зернові», — йдеться в повідомленні.

За словами Лариси Бондаревої, заступника голови правління Credit Agricole Bank, вже більше 10 років банк є стратегічним партнером для агрокомпаній. Компанія нарощує свій кредитний портфель, надаючи агрокомпаніям широкий спектр продуктів фінансування: поповнення оборотного капіталу, авалювання векселів, банківські гарантії та інвестиційне кредитування.

«Ми з радістю робимо свій внесок в історію розвитку і успіху компанії G.R. Agro. Група активно розвивається, нарощує активи, збільшує потужності зберігання і співпрацює з багатьма нашими клієнтами. Ми налаштовані на плідну роботу», — додає Бондарева.

Крім того, за час проекту, пройшла повна реструктуризація компанії G.R. Agro, консолідація активів компанії, зміна бізнес-моделі в результаті чого G.R. Agro підтвердила відповідність усім вимогам Credit Agricole Bank для надання довгострокового фінансування.

«Для нас це великий крок вперед в Україні. Процес структурування бізнесу в Україні був нелегким, але ми змогли подолати всі труднощі і почати роботу з одним з провідних Європейських банків», — наголошує Артем Ремпен, операційний директор компанії G.R. Agro.

Таким чином, це позитивний сигнал для всіх партнерів і клієнтів про сталий розвиток та посилення позицій компанії на ринку України.

«Для нас дуже важливі сигнали від банків з іноземним капіталом про те, що вони готові фінансувати нашу галузь і далі. Це в свою чергу дає впевненість у подальшому розвитку всього агросектору України», — підсумував Ремпен.

Нагадаємо, ПУМБ прокредитував сегмент агро малого бізнесу на понад 2 млрд гривень.