«Академік Черський» приступив до укладання «Північного потоку – 2» в водах Німеччини

В Nord Stream 2 AG наголосили, що всі роботи проводяться згідно з отриманими дозволами

Судно-трубоукладач «Академік Черський» покинуло води Данії, де будувало газопровід «Північний потік – 2», щоб приступити до укладання 2,6-кілометрової ділянки другої нитки газопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини. Про це повідомили в пресслужбі компанії – оператора проєкту Nord Stream 2 AG, передає «Коммєрсант».

«Трубоукладальне судно «Академік Черський» укладе 2,6-кілометрову ділянку другої нитки трубопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини. Всі роботи проводяться згідно з отриманими дозволами», – йдеться в повідомленні.

За даними глобальної системи позиціонування суден MarrineTraffic, «Академік Черський» покинув води Данії в ніч з 18 на 19 липня і зараз вже перебуває у виключній економічній зоні Німеччини. Другий трубоукладач, судно «Фортуна», як і раніше знаходиться в данських водах.

Нагадаємо: раніше цього місяця глава компанії-оператора газопроводу Nord Stream 2 AG Маттіас Варніґ заявив, що будівництво газопроводу «Північний потік – 2» буде завершено до кінця цього літа.