Разумков підписав постанову щодо Бюджетної декларації: що рекомендує Рада

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав постанову «Про Бюджетну декларацію на 2022−2024 роки» з урахуванням рекомендацій парламентарів, зокрема рекомендують «запровадити локалізацію у публічних закупівлях».

Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Цим документом парламент взяв до відома Бюджетну декларацію на 2022−2024 роки, затверджену Кабінетом Міністрів.

Серед рекомендацій Верховної Ради — збільшення доходів проєкту державного бюджету на 2022 рік, розвиток експорту товарів, робіт, послуг українського походження та підвищення їхньої конкурентоспроможности на світовому ринку шляхом стимулювання експортного кредитування.

Читайте також: 50 мільярдів у бюджет: Марченко анонсував збільшення податків для бізнесу

Парламент рекомендує уряду під час підготовки держбюджету на 2022 рік забезпечити імпортозаміщення, врахувати заходи з залучення інвестицій у нові виробництва і розвиток промисловости. Зокрема, робити це у Раді радять шляхом запровадження локалізації у публічних закупівлях.

Також рекомендують забезпечити створення індустріальних парків з податковими стимулами, затвердити Стратегію управління державним боргом на 2022−2023 та план її реалізації.

Крім того, у документі йдеться про доцільність перегляду джерел фінансування та напрямів використання спеціального фонду державного бюджету, збільшення прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп та збільшення розміру мінімальної заробітної плати.