За програмою "доступна іпотека 7%" видано кредитів на майже пів мільярда гривень

Станом на 19 липня Державної програми "Доступна іпотека 7%" підписано 584 кредитних договорів на загальну суму 496,4 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

"Станом на 19 липня поточного року уповноваженими банками з виконання Державної програми "Доступна іпотека 7%" підписано 584 кредитних договорів на загальну суму 496,4 млн грн, при чому як на первинному (20,72%), так і вторинному (відповідно – 79,28%) ринках", – розповіли представники Мінфіну.

Загалом до уповноважених банків надійшло 915 заявок на участь у програмі на загальну суму 788,11 мільйона грн, з яких 19,96% становить первинний ринок і 80,04% – вторинний.

Що відомо Підписання перших договорів на отримання кредитів між банками та позичальниками у рамках державної програми "Доступна іпотека 7%" було заплановане на 1 березня. Раніше міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що українці зможуть отримати перші кредити за програмою "Доступна іпотека" під 7% на початку березня 2021 року. 15 лютого Кабінет міністрів ухвалив зміни до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів, якими, спрощуються критерії для позичальників. Зокрема постановою передбачено виключення визначення категорій осіб, які можуть бути позичальниками. Офіс президента хоче "суттєво масштабувати" програму іпотеки під 7%. Читайте також

Експерт розповів, як правильно інвестувати в нерухомість

Чи вдасться Раді захистити інвесторів "первинки". Пояснює експерт

Експерт розповів, чого чекати від ринку нерухомості у 2021 році

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!