У Шепетівському районі автоматично призначили субсидії понад 7700 господарствам

Сьогодні, 19 липня, перший заступник Олександр Мельник, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Паламарчук провели апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Шепетівської райдержадміністрації та її апарату.

На початку засідання присутні заслухали інформацію начальника управління соціального захисту Ліліану Танасієнко, яка розповіла про стан призначення субсидій у Шепетівському районі.

Житлові субсидії з травня 2021 року на неопалювальний період у готівковій формі автоматично призначено 7 744 домогосподарствам і за новими зверненнями 424 сім’ї. Всього користуються субсидіями станом на 15 липня — 12 012 сімей, в тому числі: Славутчина— 2444, Ізяславщина— 3231, Полонщина — 2211, Білогірщина — 2045, Шепетівщина — 2081.

«При цьому, враховуючи, що вартість отримуваних житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується через відсутність послуги опалення, середній розмір субсидії за ці місяці становить близько 180 гривень на одне домогосподарство в місяць», — зазначають в Шепетівській районній державній адміністрації.

На опалювальний період субсидія всім цим домогосподарствам, з урахуванням витрат на опалення, буде розрахована автоматично після початку опалювального періоду.

Також під час наради обговорили ряд питань, серед яких стан справ у сфері захисту прав дітей, цивільного захисту, проаналізовано роботу архівного відділу тощо. Сплановано діяльність адміністрації на поточний тиждень та окреслено ряд важливих питань, які потребують негайного вирішення.