У «Центренерго» говорять про критичну ситуацію на ринку

У державному підприємстві «Центренерго» повідомляють, що через критичну ситуацію на ринку електроенергії, контрагенти за двосторонніми договорами масово відмовляються виконувати свої зобов’язання з відбору електроенергії.

Як наголошується у заяві компанії, окрім того збільшується кількість випадків залучення енергоблоків ТЕС «Центренерго» в рамках забезпечення операційної безпеки об’єднаної енергосистеми країни. До того ж, склад залученого до діяльності устаткування суттєво перевищує «Прогнозний баланс електроенергії ОЕС України на поточній рік».

Також у компанії зауважили про те, ДТЕК Енерго Ріната Ахметова виведено 9-ть енергоблоків на аварійний ремонт, і, що на відміну від приватних теплових генерацій, у них немає можливості виводити енергоблоки в ремонт.

У держкомпанії додають, що недотримання очікуваних сум коштів негативно впливає на підготовку до проходження майбутнього осінньо-зимового періоду, ставить під загрозу виконання запланованих ремонтних програм товариства, а також загрожує достатньому накопиченню запасів вугілля на складах ТЕС.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз Трейдинг» позивається до «Центренерго» через заборгованість.

Також ми писали, що ДТЕК викупила вугілля, від якого відмовилося «Центренерго».