НКЦПФР стане одним з регуляторів енергетичного ринку України

Глава Національної комісії з цінних паперів та фондових ринків повідомив, що НКЦПФР стане одним з регуляторів енергетичного ринку України.

«НКЦПФР стає одним із регуляторів вкрай важливого для нашої держави ринку — енергетичного. Змінюється законодавство, наш ринок і європейський синхронізуються, синхронізуються і вимоги до учасників ринку. Тому ми разом з колегами з регулятора енергетичного ринку НКРЕКП маємо знайти оптимальну модель взаємодії. Ця взаємодія має бути про партнерство і сильні сторони, надбання кожного з нас. І найголовніше — про переваги для ринку і споживачів — впевненість у справедливості ціни, комфортні процеси купівлі, оплати і постачання електроенергії», — зауважив Голова НКЦПФР.

Крім того він додав, що Комісія вже готова приступати до роботи, оскільки має чіткий план дій контролю та нагляду за діяльністю як на енергетичному, так і на фінансовому ринках.

«Очікуємо, що все це матиме позитивний вплив на покращення ефективності державного регулювання, зокрема контролю та нагляду за діяльністю як на енергетичному, так і на фінансовому ринках. Нові ринки — це нові можливості для їхніх учасників і держави. Можливості для розвитку і поступу», — підсумував він.

Нагадаємо, НКЦПФР дала старт обороту 8 єврооблігацій українських компаній.

Крім того ми повідомляли, що Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку виявила шість сумнівних фінансових проектів.