Підвищення у 2022 не буде: у Мінфіні заперечили збільшення мінімальної зарплати до 7 тисяч гривень

У Міністерстві фінансів спростували інформацію про підвищення мінімальної зарплати в Україні до 7700 грн у 2022 році.

“У 2024 році передбачається зростання мінімальної заробітної плати до 7665 гривень. Міністр мав на увазі 2024 рік”, – йдеться в повідомленні Мінфіну, пише УНІАН.

В Україні значно зросли ціни на продукти

Нагадаємо, що 15 липня міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю одного з українських телеканалів заявив, що наступного року мінімальна зарплата в Україні зросте до 7700 грн.

“Ми розраховуємо, що у 2022 році збільшимо мінімальну зарплату до 7700 гривень. Хочу підкреслити, що ми залишили фіскальний простір. Йдеться про нерозподілені витрати. Вони становлять від 50 до 100 мільярдів гривень”, – сказав Марченко.

Нагадаємо, в Україні стрімко зросли ціни на харчові продукти. Подорожчали, зокрема, цукор та олія, а деякі овочі здорожчали у майже два та навіть три разі. Водночас знизилися ціни на яйця.

Нагадаємо, згідно з даними державної служби статистики найбільша стаття витрат українців у першому кварталі 2021 року це”Продукти харчування та безалкогольні напої”.

Водночас народна депутатка Ніна Южаніна заявила, що без збільшення субсидій людям важко буде пережити осінній сезон.

Крім того, В Україні за рік піднялися ціни на вітчизняні цигарки та алкогольні напої. Найбільше піднялися ціни на тютюнові вироби, а серед алкогольної продукції зафіксували ріст цін на пиво, горілку та столові вина.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.